OPROGRAMOWANIE

ROZWÓJ APLIKACJI INTERNETOWYCH

 

Aplikacje internetowe to dynamiczne strony połączone z programowaniem po stronie serwera. Rozwiązanie takie rozszerza zakres jego wykorzystania, na przykład do przekazywania klientom informacji z baz danych  w postaci wygenerowanych wyników w przeglądarkach internetowych. Przykłady aplikacji internetowych obejmują:

 

 • Odpowiedzialne strony internetowe
 • Systemy bankowości online
 • Systemy rezerwacyjne
 • Systemy ECommerce 
 • Szkolenia online
 • Ankiety online
 • Blogi
 • Fora online
 • Systemy zarządzania treścią

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak 3CUBE może  pomóc Tobie i Twojej firmie?

TECHNOLOGIE

 

Istnieją dwie podstawowe klasy kodowania, tworzenia skryptów i programowania do tworzenia aplikacji internetowych:

 

Skrypty po stronie klienta / kodowanie

Skrypty po stronie klienta to typ kodu, który jest wykonywany lub interpretowany przez przeglądarki.

 

Poniżej wymieniono kilka typowych technologii wykorzystywanych przez 3CUBE przez Client Side Scripting:

 

 • HTML (język znaczników w języku HyperText)
 • CSS (kaskadowe arkusze stylów)
 • JavaScript
 • Ajax (asynchroniczny JavaScript i XML)
 • JQuery (biblioteka bibliotek JavaScript - powszechnie używana w rozwoju Ajax)

 

Skrypty po stronie serwera / kodowanie

Skrypty po stronie serwera to typ kodu, który jest wykonywany lub interpretowany przez serwer WWW.

Poniżej przedstawiono wspólne techniki skryptów serwera wykorzystywane przez firmę 3CUBE:

   

 • PHP (bardzo popularny język skryptowy serwera) - Linux Open Source - bezpłatna redystrybucja, zazwyczaj łączy się z bazą danych MySQL)
 • Język skryptowy ASP (język skryptowy firmy Microsoft Web Server (IIS))
 • ASP.NET (Microsoft Web Application Framework - następca ASP)
 • Usług IIS
 • MySQL
 • Lazur

PROGRAMOWANIE ZWINNE

 

Programowanie zwinne (ang.  agile software development) to metoda programowania zakładająca zmienność wymagań funkcjonalności tworzonego oprogramowania oraz szybkie dostosowywanie procesów programowania w taki sposób, aby te zmiany uwzględnić.

 
Metodologia ta -  stosowana przez 3UBE - obejmuje badania, analizy, projektowanie, programowanie, wdrażanie, częste testy, adaptację i utrzymanie.

PROJEKT UI/UX

 

Projekt skoncentrowany na użytkowniku zaczyna się od określenia celów, co stanowi podstawę strategii, projektowania, treści i architektury informacyjnej (IA). Priorytety biznesowe, często brak rzeczywistych wymagań użytkownika oraz to co według Klienta najlepsze a wynikające z praktyki to nie zawsze to, co my uważamy za słuszne. Na etapie badawczym 3CUBE może pomóc odkryć luki w wiedzy i wyrównać założenia z prawdziwymi oczekiwaniami użytkownika. Pomagamy zidentyfikować strategię wspierającą zarówno potrzeby użytkownika, jak i cele biznesowe. Zorientowane na dane, analityczne i badawcze podejście 3CUBE dostarcza strategicznych informacji o reakcjach i interakcjach klientów z witryną lub aplikacją. W zależności od dostępnego czasu i zasobów 3CUBE wybiera metody badawcze, które są dla Ciebie przydatne.

ARCHITEKTURA INFORMACJI & WIREFRAME

 

Zagwarantowanie, że struktura wizualna i prezentacja informacji i treści w aplikacji są instynktowne i odpowiadają oczekiwaniom klientów są kluczowe dla projektu UX. Gwarantujemy, że w naszych projektach informacje wyświetlane są we właściwy sposób, w idealnym miejscu, w odpowiednim czasie. Wireframing jest najlepszym sposobem do prezentacji struktury informacji oraz prezentacji funkcji interfejsu użytkownika. Ułatwia również skuteczną korespondencję między grafikami i programistami, a także, co bardzo ważne,  uwzględnia wczesne testowanie procesów roboczych, przepływu informacji oraz ogólnej struktury nawigacji.

 

Testy użytkowników

W oparciu o cele ustalone na początku procedury UX pomagamy ustalić prawidłowe KPI (kluczowe wskaźniki skuteczności). Podczas testów, 3CUBE sprawdza  punkt po punkcie każdy moduł w celu optymalizacji wszystkich funkcji oraz prezentowanych informacji. Opracowaliśmy szereg metod działania w celu optymalizacji naszych rozwiązań, od zdalnego  testowania, poprzez gromadzenie uwag i sugestii po indywidualne sesje z Klientami.   3CUBE stosuje różne strategie gromadzenia krytyki klientów, które obejmują zarówno zdalne testowanie klienta, jak i  sesje indywidualne. Pomożemy Ci wybrać ten sposób, który działa dla Ciebie i jest najwygodniejszy dla pozostałych uczestników.

WAŻNY JEST WYGLĄD

 

Warstwa wizualna Twojej aplikacji internetowej w dużym stopniu wpływa na postrzeganie marki przez Klientów. Pomimo faktu, że struktura informacyjna w witrynie WWW lub aplikacji jest wzorowa, słaba warstwa wizualna może mocno zniechęcić do zaangażowania się w poznanie treści serwisu czy też aplikacji.

 

Wykorzystujemy ukierunkowaną na użytkownika konstrukcję, aby stworzyć trwały, znany i atrakcyjny wpływ na zamierzony rynek docelowy. Zwracając uwagę na użytkowników na głębokim i emocjonalnym poziomie, zapewniamy, że doświadczenie odwiedzających jest znaczące. Zmiana doświadczenia polega na wywołaniu emocjonalnej reakcji klienta związanej z ich działalnością i osiągnięciami. Jedną z głównych ról konfiguracji UX jest dodanie kontekstu do charakterystycznego zachowania klientów, a przez to udostępnienie im historii, którą można wykorzystać w doświadczeniu. 3CUBE dodatkowo zapewnia, że Twoja obecność w internecie jest rozszerzeniem wizerunku marki.

 

Korzyścią z niestandardowych aplikacji internetowych jest to, że są one dostosowane dokładnie do sposobu działania firmy. Niezależnie od tego, czy musisz stworzyć niestandardową aplikację internetową od podstaw, przenieść starszy system operacyjny, czy usprawnić istniejące funkcje frontonu, firma 3CUBE może to osiągnąć to w sposób efektywny i opłacalny.

 

Po pierwsze mobilność!

Projektowanie responsywne umożliwia dostosowywanie witryn i oferowanie optymalnego rozwiązania na dowolnym urządzeniu na którym będzie dostępna. Twoja witryna będzie wyglądać poprawnie oraz funkcjonować u każdego Klienta, bez względu czy pracuje na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie czy smartfonie.  Rosnące znaczenie urządzeń mobilnych wyzwala w 3CUBE opracowanie takich rozwiązań, które doskonale dostosowują się do każdego urządzenia, z którego korzysta użytkownik końcowy.

 

Zrozumienie, że witryna spełnia oczekiwania Twoich użytkowników jest niezbędne, a urządzenie, dostęp do informacji na temat potrzeb, potrzeb i specyfikacji użytkownika pozostają kwestią kluczową. Użytkownik uzyskujący dostęp do witryny na laptopie prawdopodobnie będzie zachowywał się inaczej niż użytkownik na urządzeniu mobilnym, więc ważne jest, aby być świadomym i rozwijać doświadczenia na tym  oparte. Mobilne przeszukiwanie przeszło na rynek w 2015 roku, a mobilność jest oficjalnym Google Rankingu.


Rozwiązanie mobilnej witryny internetowej nie jest już opcją, jest  koniecznoscią.  

INTEGRACJA CMS

 

Systemy zarządzania treścią (CMS), takie jak WordPress i Herodot!, są przeznaczone do zarządzania informacją na stronach internetowych. Umożliwiają edycję i publikowanie treści za pomocą przyjaznych dla użytkownika interfejsów.

 

Systemy te dostarczają narzędzi i platformy wydawniczej w celu uproszczenia procesu tworzenia i konserwacji witryny. Dzięki zintegrowaniu funkcji chmury jako części usługi firmy mogą łatwo zarządzać aplikacjami, aby skutecznie współpracować z innymi systemami za pośrednictwem zintegrowanych platform. Systemy CMS mogą być zintegrowane z istniejącą witryną internetową lub można je wybrać na początkowym etapie rozwoju.

 

E-COMMERCE

 

Zapewnienie posiadania solidnej i stabilnej witryny e-commerce to podstawa Twojej firmy w Internecie; rozumiemy znaczenie wykorzystania najnowszych technologii w celu zwiększenia rentowności. Rozwiązania e-commerce firmy 3CUBE oferują tylko najlepsze funkcje i funkcje, pozostające w pełni konfigurowalne. Nasz zespół omówi Twoje zapotrzebowanie na potrzeby i dostosuje rozwiązanie, które pasuje do Twojej marki i celów handlu elektronicznego, wykorzystując platformy technologiczne typu open-source, takie jak WooCommerce lub Shopify, a jeśli to konieczne, integrując je z już istniejącymi technologiami. Nasze usługi ułatwią sprzedaż na wielu urządzeniach i łatwe zarządzanie treścią, zasobami i skalą, w tym strony, kategorie, produkty, usługi, artykuły, wpisy, banery i inne. 3CUBE ma doświadczenie w wprowadzaniu zaawansowanych bram płatniczych, które akceptują płatności z wielu źródeł na całym świecie i integrują zautomatyzowane, ogólnoświatowe urządzenia do wysyłki.

Kontakt


3CUBE Sp. z o.o. SKA

ul.. Rymarska 23/11
53-206 Wrocław
NIP: 8943041005
KRS: 0000429296


Biuro:
ul. Inowrocławska 17/106
53-653 Wrocław
tel. (71) 723 41 36
e-mail: office@3cube.pl

 

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez 3cube.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

akceptuję