o nas

3CUBE powstało we Wrocławiu w 2001 roku jako spółka cywilna. To niemal 700-tysięczne miasto stało się w ostatnich latach zagłębiem rozwoju usług informatycznych opartych na najnowszych rozwiązaniach i technologiach. Obszarem działania spółki było tworzenie sieci teleinformatycznych oraz dostarczanie rozwiązań internetowych na potrzeby przedsiębiorstw oraz usługi hostingowe.

 

Początek XXI wieku to burzliwy okres rozwoju Internetu na świecie i w Polsce. To czas, w którym przedsiębiorstwa coraz śmielej korzystają z możliwości jakie daje Internet. 3CUBE czynnie uczestniczy w tym procesie, tworząc własne narzędzia wspomagające prezentację firmy, pozyskiwanie klientów jak i sprzedaż za pomocą Internetu. W okresie tym stworzyliśmy własny innowacyjny system CMS pod nazwą HerodotCMS!, który został zaimplementowany do ponad dwustu serwisów WWW. Z systemem tym zintegrowane były kolejne narzędzia takie jak systemy ankiet, sondy, newsletter, narzędzia do optymalizacji i pozycjonowania.

 

Naszymi klientami stali się wiodący na wrocławskim i polskim rynku firmy z branży deweloperskiej takie jak Archicom SA, GANT SA, I2 Dewelopment SA, DACH-BUD Sp z o.o. czy też Profit Dewelopment SA, z branży materiałów budowlanych takie jak quickmix Sp. z o.o. Centrostal Wrocłwa SA, Roben Sp. z o. a także jednostki kulturalne i samorządowe: Teatr Muzyczny we Wrocławiu, Opera Wrocławska, Muzeum Narodowe we Wrocławiu, Muzeum Kielc czy Muzeum Miejskie we Wrocławiu. Dla nich tworzymy rozwiązania wspomagające funkcjonowanie biznesu, począwszy od doradztwa poprzez zarządzanie projektami, marketing internetowy, pomoc techniczną aż po integrację złożonych systemów wielozadaniowych.

 

Kolejne lata to czas rozwoju aplikacji internetowych. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów zaczęliśmy tworzyć nieszablonowe rozwiązania na indywidualne ich potrzeby. W związku z dużą grupą klientów z branży deweloperskiej, główny nacisk położyliśmy na rozwiązania dedykowane właśnie do tej grupy.

 

W tym okresie rozpoczęliśmy pracę nad naszym sztandarowym systemem do wspomagania pracy i zarządzania przedsiębiorstwami deweloperskimi - 3CRM Developer. W latach późniejszych rozbudowaliśmy go o narzędzia dedykowane dla aparthoteli i condohoteli - 3CRM Property a następnie o narzędzia wspomagające najem długo i krótkoterminowy 24Order Channel Manager.

 

W tym czasie stworzyliśmy rozwiązanie wspomagające zarządzanie grupą pracowników w terenie 3WORK Management. Oparte na sieci internetowej nowoczesne narzędzie pozwala na kontrolę i koordynację pracy zespołu w terenie. Rozbudowane o narzędzia analityczne oraz raportowe umożliwia generowanie raportów dla klientów oraz analizę pracy i wydajności poszczególnych zespołów.

 

W roku 2012 3CUBE S.C. przekształciło się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę konandytowo-akcyjną (3CUBE Sp. z o.o. SKA) co było wynikiem dynamiecznego rozwoju przedsiębiorstwa.

 

W 2015 roku rozpoczęliśmy pracę nad systemem wspomagającym kompleksowe zarządzanie zakładem produkcyjnym - 3MES Production. Jest to rozbudowany system oparty na technologii internetowej łączący w sobie systemy typu ERP (Enterprise Resource Planning), CRM (Customer Relationship Management), MES (Manufacturing Execution System). Implementacja systemu w przedsiębiorstwie pozwola na kontrolę procesów produkcyjnych, zoptymalizowanie wydajności parku masznowego, zwiększenie wydajności pracy zespołu, skrócenie czasu niezbędnego na wdrozenie nowych produktów do produkcji, zarządzanie gspodarką magazynu materiałów i narzędzi oraz optymalizacją zamówień. 

 

Obecnie trwają prace nad wprowadzeniem do wszystkich naszych systemnów procesów "machinelearning". Jego zadaniem jest przetworzanie dostarczonych z systemu informacji odnośnie podstawowych procesów, zarówno tych określonych w systemie jak i tych powstających na bieżąco i na ich podstawie optymalizowanie wykorzystania zasobów przedsiębiorstwa i pracy zespołu w planowaniu dalszych działań.

 

Współpracując z naszymi partnerami, poprzez odpowiednią strategię działania, uproszczone procesy decyzyjne i najnowszą technologię dążymy do osiągnięcia celów biznesowych naszych Klientów. Nasze podejście opiera się na chęci dążenia do doskonałości, a efekty naszej pracy to dzieło wyspecjalizowanego zespołu ludzi, którzy pasję do pracy przekuwają w funkcjonalne rozwiązania.

 

BRANŻA DEWELOPERSKA:

 

Archicom SA

I2DEVELOPMENT SA

Gant SA

Profit Development SA

DACH-BUD Sp. z o.o.

Vintage Development SA

BRANŻA HOTELARSKA:

 

Art Hotel Wrocław

Pałac Bonerowski Kraków

Sun&Snow Szklarska Poręba

BRANŻA BUDOWLANA:

 

quixmix Sp. z o.o.

Dufa Polska Sp. z o.o.

Roben Polska Sp. z o.o.

Centrostal Wrocław SA

Budopol SA

 

MUZEA I JEDNOSTKI KULTURALNE:

 

Muzeum Narodowe we Wrocławiu

Opera Narodowa we Wrocławiu

Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu

Muzeum Miejskie we Wrocławiu

Muzeum Miejskie w Kielcach

Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu

Centrum Kultury ZAMEK we Wrocławiu

Kontakt


3CUBE Sp. z o.o. SKA

ul.. Rymarska 23/11
53-206 Wrocław
NIP: 8943041005
KRS: 0000429296


Biuro:
ul. Inowrocławska 17/106
53-653 Wrocław
tel. (71) 723 41 36
e-mail: office@3cube.pl

 

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez 3cube.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

akceptuję